Cenker ERDAMAR

1992 Yılından beri iş hayatında farklı görev ve sorumluluklar alan Cenker ERDAMAR, 2008 yılı sonu itibariyle YODA Eğitim ve Danışmanlık 'ı kurarak, kariyerine eğitim ve danışmanlık sektöründe devam etme kararı almıştır. Halen Firma bünyesinde Yalın 6 Sigma, Satış ve Stratejik Yönetim konularında eğitim ve danışmanlık projelerinde görev alan ERDAMAR, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Daha Fazla Detay

Coşkun CİNGÖZ

Aslen İzmirli olan Coşkun CİNGÖZ, geçmiş tecrübeleri gereği parekende sektöründe geleneksel kanal satış noktaları olarak kabul edilen; Bakkal, Benzin İstasyonları, Büfe, Market, Askeri Birlikler, Otel, Turizm Otelcilik ve Yerel Zincir, Ulusal Zincir Marketlerden sorumlu Bölge Satış Yöneticilik görevlerinin ardından tecrübelerini ve bilgi birikimini paylaşmak adına eğitmen olmuştur.

 

Daha Fazla Detay

Cahit GÜNAYDIN

1962 Ankara doğumlu olan Cahit GÜNAYDIN, 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Makine Fakültesi ’nden mezun olduktan sonra, 25 yıl otomotiv sanayiinde profesyonel yöneticilik yapmıştır. Cahit GÜNAYDIN, bu dönem boyunca; Altı Sigma, Kaizen, İnovasyon ve Kurumsal Yönetişim alanlarında uzmanlaşmıştır.

Daha Fazla Detay

Bengül ERDAMAR

İskenderun ’da doğmuş, İzmir Gazi İlkokulu ’ndan sonra orta öğrenimini İstanbul Erenköy Kız Lisesi ’nde, lisans öğrenimini ise 1970 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme-Maliye Bölümü 'nde tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ’nde Yönetim-Organizasyon dalında master yapmıştır.

 

Daha Fazla Detay